Де у Херсоні найбільш забруднене повітря

Херсонський обласний центр з гідрометеорології оприлюднив дані спостережень за забрудненням атмосферного повітря в обласному центрі.
За даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря Херсонського обласного центру з гідрометеорології, в місті Херсоні в січні 2019 року було перевищення середніх концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі.

А саме: по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 4,9 ГДК, на площі Перемоги – 3,6 ГДК, по вул. Перекопській – 2,9 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 1,9 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію в Шуменському мікрорайоні і на площі Перемоги в 1,5-1,8 ГДК; перевищення на всіх постах по формальдегіду: найбільше значення в Шуменському мікрорайоні -3,5 ГДК, на площі Перемоги – 3,0 ГДК, і по вул. Перекопській – 1,7 ГДК. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, викиди забруднюючих речовин збільшилися по всьому місту. Наявність забруднюючих речовин в таких концентраціях у атмосферному повітрі, негативно впливає на здоров’я мешканців міста, йдеться у повідомленні. © Copyrights pik.ua — Подробнее: https://pik.ua/news/url/de-u-hersoni-najbilsh-zabrudnene-povitrja-

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий